Logo

17 października 2011

Giveaway




Dziewczyny razem z butikiem Pandzior mam dla Was szybki konkurs!
W sklepie możecie dostać m.in. ubrania firmy Asos, jest więc o co powalczyć:)

Ta z Was, która wygra, będzie mogła zrobić zakupy za 269zł!
(w kwotę są wliczone koszty wysyłki)











Zasady są proste, wystarczy:
1.Polubić na FB Pandzior (T U T A J)
2.Polubić na FB Lumpexoholiczkę (T U T A J)
3.Zostawić komentarz po tym postem z imieniem, nazwiskiem i swoim e-mailem.

Szczęśliwą zwyciężczynię wylosuje generator liczb.
Macie czas do 22.10 włącznie,
a następnego dnia w tym poście pojawią się wyniki!



WYNIKI:
Beata Krawczyk beaciakrawczyk13@wp.pl 
Gratulacje :)
« Nowszy post Starszy post »

723 komentarze

  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  2. Klaudia Płaza
    klaudia.plaza@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  3. Milena Maternowska,
    milena72@vp.pl :)

    OdpowiedzUsuń
  4. Karolina Jędraszko

    kjedraszko@yahoo.com

    OdpowiedzUsuń
  5. Agnieszka Sośnicka fuaalmostkiller@gmail.com
    Pozdrawiam:)

    OdpowiedzUsuń
  6. Anna Tarasik migalha@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  7. Ada Warchoł

    Facebook :JĘDRUŚ

    wara44@onet.pl

    OdpowiedzUsuń
  8. DOMINIKA KURZAK
    doma_mika@vp.pl

    OdpowiedzUsuń
  9. Karolina Traczykiewicz

    karolcia_t2@op.pl

    OdpowiedzUsuń
  10. Iwona Dolińska iwona240390@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  11. Magdalena Targosz,
    goraleczkaa@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  12. Natalia Ślusarz
    nat.slusarz@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  13. Asia Kowalczyk
    mrowka_1988@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  14. Anna Dąbrowska
    harlotta_89@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  15. Barbara Burska, basia.burska@gmail.com :)

    OdpowiedzUsuń
  16. Paulina Kuropatwa
    irresolute9@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  17. Luba Skotarczak
    n.skotarczak@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  18. Michalina Sekura
    anakofiana@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  19. Katarzyna Koźlak

    kozlak.katarzyna@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  20. Marta Hatys mikusia92@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  21. Sylwia Włodarska
    zabcia72@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  22. marta.kusmider@wp.pl

    marta kuśmider

    OdpowiedzUsuń
  23. Judyta Pawłowska
    judytka089@tlen.pl

    OdpowiedzUsuń
  24. Patrycja Bechta
    mustkill@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  25. Aleksandra Bartoszek
    alexandra773@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  26. Aneta Czarnecka ita61@buziaczek.pl

    OdpowiedzUsuń
  27. Dominika Kurzeja
    dominika.kurzeja@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  28. ola umińska ruda_kita@gazeta.pl

    OdpowiedzUsuń
  29. Agnieszka Kubiak
    agakubiak88@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  30. Agnieszka Insińska

    agnieszkazg@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  31. Żaneta Zielińska, zanetazielinska20@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  32. Martyna Nawrot
    martyna_nawrot@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  33. Magdalena Kosowska
    madziulka154@buziaczek.pl
    ooj ale bym chciala :)

    OdpowiedzUsuń
  34. Kamila Mielczarczyk
    kamila.mielczarczyk@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  35. Kaja Pacyna
    winox.91@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  36. Ewa Ziemnicka
    effcia990@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  37. Magdalena Witkowska , maggdax@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  38. Sandra Niewiadomska
    sniewiadomska@op.pl

    OdpowiedzUsuń
  39. Martyna Gawara,
    marcepane.x@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  40. Sonia Żarowska
    artfactory@onet.pl

    OdpowiedzUsuń
  41. Kasia Gronek
    fajex9595@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  42. Natalia Leśniak

    natalka97lesniak@tlen.pl

    OdpowiedzUsuń
  43. Agnieszka Sołoń
    paniaga55@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  44. Małgorzata Tynecka
    1grosik2@gazeta.pl

    OdpowiedzUsuń
  45. Małgorzata Majewska
    gosica-95@tlen.pl

    OdpowiedzUsuń
  46. Aleksandra Brzyk
    abrzyk2503@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  47. Angelika Owczarek
    cheese.ao@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  48. Magda Halasa
    ha.magdalena@gmail.com

    ;)))

    OdpowiedzUsuń
  49. blackgreenlife@interia.pl
    Iwona Wójcik

    OdpowiedzUsuń
  50. Magdalena Czernek
    czmadzia7@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  51. Sonia Wituch, wituchsonia@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  52. Kinga Posturzyńska
    mademoisellepoisson@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  53. Martyna Dąbrowska
    md9330@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  54. JUSTYNA OPAŁACZ

    justynia0@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  55. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  56. Sylwia Kuśmirek
    sylw1987@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  57. Barbara Posłuszna,
    famfaramfam@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  58. Julia Kordylak
    julia.kordylak@onet.eu

    OdpowiedzUsuń
  59. Ula Kiczka
    ula.kiczka@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  60. Ewelinka Lichwa
    skazana@amorki.pl

    POZDRAWIAM!

    OdpowiedzUsuń
  61. Agnieszka Dudka
    aga.dudka@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  62. Monika Kaczmarczyk
    Monika.kaczmarczyk9@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  63. Joanna Perzyna

    joanna-perzyna@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  64. Agnieszka Nadratowska

    agnieszka-nadratowska@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  65. Karolina Godlewska
    godles131@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  66. magdalenajasinska1005@wp.pl
    Magdalena Jasińska

    OdpowiedzUsuń
  67. Anita Nowak
    anitka173@buziaczek.pl

    OdpowiedzUsuń
  68. Agata Dziedzic

    samajona@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  69. Dominika Piwowarczyk
    anonymousshy@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  70. Paulina Lipka-Bartosik, paulina.pl@go2.pl

    OdpowiedzUsuń
  71. Kamila Kruk
    krukamila@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  72. Marta Szybowska
    martaszybowska@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  73. Sandra Grzyb sunnytulip94@yahoo.com

    OdpowiedzUsuń
  74. Aleksandra Nadstawna, aleksandra.ndst@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  75. Kasia Olszewska
    k_olszewska1@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  76. Dagna Parynow

    ginger.giiirl@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  77. Asia Nowak
    czarnulka2132@buziaczek.pl

    OdpowiedzUsuń
  78. Karolina Nowak
    karolina.szczepan.89@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  79. karogasz@wp.pl
    Karolina Gasz

    OdpowiedzUsuń
  80. Gabriela Leniart
    g_leniart@onet.eu

    OdpowiedzUsuń
  81. Marianna Juszczak
    marianna.juszczak@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  82. Kaja Łukiewicz
    withvanity@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  83. Paulina Teodorowska
    paulina.teodorowska@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  84. Katarzyna Szornak
    kas69@poczta.fm

    OdpowiedzUsuń
  85. Monika Kuncewicz
    monika.kuncewicz90@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  86. Ania Stefaniak
    anula_96@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  87. Powolny Ania
    powolny.a@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  88. Katarzyna Maniszewska
    kamman91@poczta.fm

    OdpowiedzUsuń
  89. Marta Ranoszek
    marta_ranoszek@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  90. Daria Stelmach
    daria.stelmch1@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  91. Magdalena Pasierbek

    madziorek158@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  92. Renata Chrząścik
    renia1490@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  93. Ewelina Zmysłowska
    ewelina.leszno@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  94. Miriam Przybyłowska
    przybylowska.miriam@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  95. Joanna Mikołajczak
    joannm@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  96. Dominika Gierszewska
    dominika-gierszewska@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  97. Kasia Szynkarek
    chocoffee19@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  98. Katarzyna Łakoma
    klakoma@onet.pl

    OdpowiedzUsuń
  99. Justyna Rożnawska
    justyna84ro@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  100. Kamil Badowski

    badzio093@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  101. Dorota Kucharska
    dorota1992@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  102. Karolina Kruczek
    kara.kruczek@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  103. Beata Surma
    bedziata@buziaczek.pl

    OdpowiedzUsuń
  104. Dominika Dec, kleopatra2661@op.pl

    OdpowiedzUsuń
  105. Joanna Marek
    asiulka230285@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  106. Joanna Kostelecka asiulka737@amorki.pl

    OdpowiedzUsuń
  107. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  108. Renata Rodzik
    renata.rodzik@tlen.pl

    OdpowiedzUsuń
  109. Karolina Kornatowska
    karolinaaa872@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  110. Ania Niemiec
    a_nusia93@buziaczek.pl

    OdpowiedzUsuń
  111. Dominika Błaszczyk
    doblaszczyk@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  112. Agata Dąbrowska

    agata.dabrowska@yahoo.com

    OdpowiedzUsuń
  113. Paula Konieczny
    pkonieczna87@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  114. Marzena Brzeżawska
    menri1@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  115. Beata Baer
    beata.baer@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  116. Karolina Celińska
    carolinecloset@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  117. Monika Białek
    monika.bialek.4@onet.eu

    OdpowiedzUsuń
  118. Paula Konieczny
    pkonieczna87@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  119. Justyna Zasada
    justynazasada1989@op.pl

    OdpowiedzUsuń
  120. Gabriela Milczarek, gabrysia2208@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  121. Agnieszka Kotula
    aga210197@vp.pl

    OdpowiedzUsuń
  122. Aneta Wróbel
    anetawrobel1993@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  123. Katarzyna Zalewska
    katarzynaa.zalewska@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  124. Magdalena Włodarczyk
    magda.kziz@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  125. Anna Karaś
    ani_a@onet.eu

    OdpowiedzUsuń
  126. Katarzyna Jończyk
    dinitte@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  127. Kamila Witecka
    kamila.witecka@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  128. Martyna Pałys
    martyna.xxx7@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  129. Magdalena Szymańska
    magdules@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  130. Kinga Rackiewicz
    KRackiewicz@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  131. Sandra Lehmann
    sandra1615@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  132. Anna Mastalerz
    arabesuqe.a@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  133. Katarzyna Pieloch-Liżewska

    pielochlizewska@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  134. Kasia Majchrzak
    kasia.kika@op.pl

    OdpowiedzUsuń
  135. Joanna Wróbel

    joanna.wbl@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  136. Magdalena Zbożnik
    magdalenadesire@op.pl

    OdpowiedzUsuń
  137. Aleksandra Gronet
    aleksandra.g24@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  138. Bożena ~~!! bozena_maliszewska@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  139. Ewelina Popek
    ewelina.popek@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  140. Katarzyna Petruk

    loczus69@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  141. Marta Bargieł, mirramele@wp.pl ;)

    OdpowiedzUsuń
  142. Kaśko Kowalik (na fb)

    myszkakati@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  143. monika panfil

    rashette@autograf.pl

    OdpowiedzUsuń
  144. Angelika Wawrzyniak
    tiranne@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  145. Dorota Kmak
    dorotakmak4@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  146. Alicja Dabrowska
    aea.dabrowska@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  147. Paulina Mirgos pamircia@vp.pl

    OdpowiedzUsuń
  148. Justyna Gurba
    adulteress7@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  149. waruszewska.sylwia@gmail.com
    Sylwia Waruszewska

    OdpowiedzUsuń
  150. Gabrysia Korba
    gabriela.korba@op.pl

    OdpowiedzUsuń
  151. Diana Skorupińska
    dianex25@op.pl

    OdpowiedzUsuń
  152. Natalia Kulbicka
    n.kulbicka@wp.pl


    :)

    OdpowiedzUsuń
  153. Julia Lisowska
    Quila.Lilly@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  154. Magdalena Stefańska
    wymyslona.magdalena@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  155. eliza marczuk

    emarczuk@amorki.pl

    OdpowiedzUsuń
  156. Paulina Ochryciuk
    valentine.pauline@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  157. Katarzyna Marciniak
    k.marciniak4@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  158. Paulina Dziuba

    paulina.jw@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  159. Martina Dylinska
    martynadylinska@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  160. Milena Lebiedowicz
    maaliinaa@poczta.fm

    OdpowiedzUsuń
  161. Diana Łozowska
    diane-fashion@wp.pl

    OdpowiedzUsuń

Kochani!

Dziękuję za każdy komentarz.
Na pytanie / wątpliwoścu / sugestie postaram się odpisać jak najszybciej mogę :)

UWAGA !!!
JEDNOCZEŚNIE BARDZO WAS PROSZĘ O NIESPAMOWANIE !!! JEŚLI ZOSTAWIACIE KOMENTARZ TO AUTOMATYCZNIE MOGĘ POPRZEZ NIEGO WEJŚĆ NA WASZĄ STRONĘ/BLOGA. DODATKOWE LINKI SĄ ZBĘDNE. SPAMY, JAK I WPISY Z WULGARYZMAMI, NIE BĘDĄ TU PUBLIKOWANE!! CAŁA RESZTA OWSZEM :)


Ściskam mocno !
Lumpexoholiczka


Instagram

Obserwatorzy

Facebook