Logo

16 maja 2011

Giveaway



Dziewczyny razem z butikiem Szafomania mam dla Was szybki konkurs!
To wygrania jest ta oto fantastyczna sukienka,
idealna na taką pogodę jaka panuje za oknem:)


 Co wystarczy zrobić?


1.Polubić na FB Szafomanię (T U T A J)
2.Polubić na FB Lumpexoholiczkę (T U T A J)
3.Zostawić komentarz po tym postem z imieniem, nazwiskiem i swoim e-mailem.

Szczęśliwą zwyciężczynię wylosuje generator liczb.
Macie czas do 25.05 włącznie,
następnego dnia w tym poście pojawią się wyniki!


Wyniki:
Monika Kiełkowska
ruthles@interia.pl
« Nowszy post Starszy post »

714 komentarzy

  1. Joanna Dziedzic
    nothing.obliges@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  2. Kamila Banaszczyk
    kamila.yk5@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  3. Karolina Zielińska kaja_008@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  4. Karolina Zając

    karola449@vp.pl

    OdpowiedzUsuń
  5. Monika Białek ;)
    monika.bialek.4@onet.eu

    OdpowiedzUsuń
  6. Sylwia Parczyńska
    aiwliz@interia.eu

    OdpowiedzUsuń
  7. anna cap
    capowa@poczta.fm

    OdpowiedzUsuń
  8. Patrycja Figuła
    patina.f@vp.pl

    OdpowiedzUsuń
  9. Agnieszka Chwedorowicz
    pemposiada@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  10. Joanna Maj

    Maj--Joanna@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  11. katarzyna witkowska
    www.kasskasia@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  12. Dominika Lodzińska
    she2121@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  13. Kinga Karpowicz

    kinnga_k@yahoo.co.uk

    OdpowiedzUsuń
  14. Martyna Konopka lemooonka@yahoo.pl

    OdpowiedzUsuń
  15. Martyna Janus
    hellworld@onet.eu

    OdpowiedzUsuń
  16. Marta Piotrowska
    Martek010393@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  17. Monika Swakowska

    monikaswakowska@hotmail.com

    OdpowiedzUsuń
  18. Paula Szeli
    kiciuniaaa86@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  19. Marta Bednarczyk
    koniczyna_marta@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  20. Martyna Janus
    helloworld@onet.eu


    literówka w poprzednim komentarzu ;-)

    OdpowiedzUsuń
  21. Karolina Wnęk
    baby_boo@vp.pl

    OdpowiedzUsuń
  22. Ewelina Kosińska
    ewelinakosinska@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  23. Paulina Bobowska
    paulenka91@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  24. Aleksandra Panicz
    panicz.aleksandra@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  25. Katarzyna Kapturkiewicz
    kkapturkiewicz@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  26. Ola Kowalska
    fairyytale@onet.pl

    OdpowiedzUsuń
  27. Ania Fijołek
    anjaf.93@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  28. olimpia wilk

    olimpiaw@vp.pl

    OdpowiedzUsuń
  29. Pamela Jeske
    pamela.jsk@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  30. Joanna Psiurska

    asia19-9[at]o2[dot]pl

    OdpowiedzUsuń
  31. Iwona Wójcik
    blackgreenlife@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  32. Ewelina Myszor

    myszor.ewelina@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  33. Joanna Kieryk
    joanna.kieryk@wp.pl
    :)

    OdpowiedzUsuń
  34. Kaja Łukiewicz
    withvanity@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  35. Magdalena Kawencka
    tirsa@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  36. Kaśka Wrzesińska

    kasia.wrzesinska@poczta.onet.pl

    :)

    OdpowiedzUsuń
  37. Aniela Michalak
    aniela.michalak@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  38. Anna Palich
    joujou@poczta.onet.eu =)

    OdpowiedzUsuń
  39. Agnieszka Ciećwierz

    agness81@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  40. Anna Thiel
    ann91-17@tlen.pl :)

    OdpowiedzUsuń
  41. Kinga Wilk

    kingusiaw11@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  42. Anna Hnatowicz
    haneczka007@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  43. Maria Zazga
    mzazga@gazeta.pl

    OdpowiedzUsuń
  44. Natalia Adamczak
    nataadamczak@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  45. Anna Powolny
    powolny.a@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  46. Monika Panfil

    rashette@autograf.pl

    OdpowiedzUsuń
  47. Katarzyna Pietraszko

    kasia_pi1@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  48. Magdalena Tarasiewicz

    meg559@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  49. przepiękna sukienka



    Izabela Kartasińska
    ikartasinsky@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  50. Magdalena Szymańska

    magdules@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  51. Ola Kołodziej

    dirtyblackcow@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  52. Agnieszka Borkowska
    borkosiasta@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  53. Justyna Rudzińska

    dzastina012@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  54. Marta Łuczak
    martqsia@vp.pl

    OdpowiedzUsuń
  55. Kasia Surowik
    katarzyna.surowik@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  56. Ula Bratek
    u.bratek@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  57. Gabrysia Uszyńska
    gaab_riella@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  58. Magda Kruczek
    magda.kruczek@vp.pl

    OdpowiedzUsuń
  59. Patrycja Chochół
    patrycja.chochol@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  60. evegore@interia.pl
    Ewa Dąbrowska

    OdpowiedzUsuń
  61. Magda Szarzyńska
    madzien_@op.pl

    OdpowiedzUsuń
  62. Monika Trenda caryca_monia@onet.eu

    OdpowiedzUsuń
  63. Róża Ciołkowska
    rozza333@buziaczek.pl

    OdpowiedzUsuń
  64. Katarzyna Wierzejska

    hikatrinone@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  65. Aleksandra Bartoszek
    alexandra773@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  66. Zu Potocka
    demonwemnie@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  67. k.marciniak4@gmail.com

    Katarzyna Marciniak

    OdpowiedzUsuń
  68. Karina Guszkiewicz

    karinka_vip@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  69. Marta Sarnowska
    martusia_141@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  70. Kasia Pil**

    kasia433@onet.eu

    OdpowiedzUsuń
  71. Aleksandra Trenda oluuucha6@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  72. Natalia Józwik
    kutanga92@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  73. Patrycja Dobek
    Patty2006@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  74. Kamila Tadra , camilla166@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  75. Patrycja Zgrzywa
    patipati92@op.pl

    OdpowiedzUsuń
  76. Natalii Bagniewska
    chanelka1919@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  77. Natalia Badowska
    natalia_badowska@op.pl

    OdpowiedzUsuń
  78. karolina witkowska
    CouRteouS@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  79. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  80. Anna Florek

    annaaf@o2.pl

    Ahh jak ja bym chciała choć raz coś wygrać:))

    Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń
  81. Marlena Zych
    shavil@ymail.com

    OdpowiedzUsuń
  82. Paula Janczyk
    paula.janczyk@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  83. Paulina Rudnicka
    paulina152@vp.pl

    OdpowiedzUsuń
  84. Martyna Kliś
    mmmadziana@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  85. gosia kolosinska kolosinskam@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  86. Maria Stożek mmstozek@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  87. Magdalena Stefańska
    wymyslona.magdalena@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  88. Kasia Kryszk
    kasiatko91@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  89. Michalina Boć

    michasia1011@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  90. Aleksandra Strzelecka
    ola_strzelecka@op.pl

    OdpowiedzUsuń
  91. Ola Jesiołowska
    aaalexia@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  92. ania skórka
    anna-skorka@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  93. Katarzyna Pawłowska
    kati_to_ja@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  94. Marta Siembida
    marteczkasi93@yahoo.com

    OdpowiedzUsuń
  95. Katarzyna Brzeg-Wielunska
    kbidablju@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  96. Katarzyna Sałuda
    skatrix@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  97. Paulina Gardocka
    p.gardocka@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  98. Marcelina Gonia, mekinking@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  99. Karolina Soch
    karolinasoch@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  100. Małgorzata Szypłowska
    czarnooka@onet.eu

    OdpowiedzUsuń
  101. Agnieszka Dybala
    wiewiorka.dzaga@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  102. Karolina Jakobus
    karola515@op.pl

    OdpowiedzUsuń
  103. Aleksandra Małek
    zdun-malek@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  104. Kasia Garczarczyk
    kasiag27@op.pl

    OdpowiedzUsuń
  105. Justyna Rudnicka
    justyna_20@autograf.pl

    OdpowiedzUsuń
  106. Magda Kowalkowska
    magda0804@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  107. Anna Tarasik
    migalha@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  108. Adrianna Polak
    adka93@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  109. Marta Kołodziejska,
    mejdinka@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  110. Idealna sukienka na lato jak dla mnie :)
    Olga Piotrowska
    olgapiotrowska@vp.pl

    OdpowiedzUsuń
  111. Karolina Celińska carolinecloset@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  112. Katarzyna Sikocińska
    sikocinska@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  113. Karolina Borysiuk
    karolinaborysiuk@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  114. Magda Mroczek

    onemarocconight@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  115. Ewa Anita Zielińska
    ewaziel(at)op.pl

    OdpowiedzUsuń
  116. Dominika Dec

    kleopatra2661@op.pl

    OdpowiedzUsuń
  117. Kasia Piechota

    balladyna91@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  118. Śnieć Klaudia klaudia_151@op.pl

    OdpowiedzUsuń
  119. Oliwia Jaworska
    oliiivia@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  120. Sylwia Nesteruk
    sylwia_483@onet.eu

    OdpowiedzUsuń
  121. Julia Natalia Wasielewska :)
    julia.r.wasielewska@onet.pl

    OdpowiedzUsuń
  122. Julita Szwengiel
    julisia19950@onet.eu

    OdpowiedzUsuń
  123. Ewa Połczyńska
    desperatka73@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  124. Angelika Jaroniak
    angelastyle@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  125. Magdalena Słowińska
    simsister@tlen.pl

    OdpowiedzUsuń
  126. Patrycja Konrad
    patusia666@vp.pl

    OdpowiedzUsuń
  127. Karolina Sobańska
    karolina_sobanska@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  128. Klaudia Cyglicka
    Klaudia.Cyglicka@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  129. Dorota Guzowska
    dorota_guzowska@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  130. Kinga Kaźmierczak
    kazmierczakk95@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  131. Emilia Chmura
    stripmirka3@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  132. kinga krzymowska
    kinga.krzymowska(at)wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  133. Ewelina Tomiak
    ewelinatomiak@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  134. Jolanta Kowalak ; )
    doskonalypomysl@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  135. Justyna Wąchal
    skinnymuse@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  136. Dorota Wdowińska-Rozbicka
    dorotasmakuje@op.pl

    OdpowiedzUsuń
  137. Magdalena Przybyszewska
    madzialenkap@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  138. Paulina Rakowska
    paulinarakowska@op.pl

    OdpowiedzUsuń
  139. Anna Walczak
    aniaw1120@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  140. Ania Ciernia

    ania.anika1@autograf.pl

    OdpowiedzUsuń
  141. Zosia Lubańska
    zzooffkkaa@gazeta.pl

    OdpowiedzUsuń
  142. Katarzyna Jończyk
    dinitte@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  143. Kasia Szynkarek
    chocoffee19@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  144. bernadeta reguła
    benia_bac@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  145. Eliza Kośnik
    elizkaaa@poczta.onet.pl

    OdpowiedzUsuń
  146. Mirella Łacińska

    mirellalacinska@op.pl

    OdpowiedzUsuń
  147. Marta Klemczak
    martaklemczak@onet.pl

    OdpowiedzUsuń
  148. Agnieszka Małek

    nevermindsir@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  149. Magdalena Kosowska

    madziulka154@buziaczek.pl

    Sliczna! Niedługo wybieram się na roczek, także pasowałaby mi :)

    OdpowiedzUsuń
  150. joanna łuczak , aszjaa@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  151. Magdalena Pieczaba
    madziapieczaba@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  152. Paulina Krasowska
    paulina3558@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  153. Agnieszka Merklinger
    lalka2@op.pl

    OdpowiedzUsuń
  154. Emilia Błaszczyk

    emila11@op.pl

    OdpowiedzUsuń
  155. Aleksandra BEDNARCZUK
    bednarczuk.a@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  156. Ola Bednarczuk

    bednarczuk.a@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  157. Anna Ratyńska
    anysss@op.pl

    OdpowiedzUsuń
  158. Paulina Mirgos pamircia@vp.pl

    OdpowiedzUsuń
  159. Katarzyna Szmendziuk
    southharrow@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  160. Małgorzata Mielnik
    ajbuzik@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  161. Natalia Stasiowska
    natexx1@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  162. Małgorzata Dragosz mdragosz@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  163. Ola Pawelec
    roxherself@gmail.com ;D

    OdpowiedzUsuń
  164. Ula Kiczka
    u.kiczka@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  165. Agnieszka Partyka

    agniesia279@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  166. małgorzata prudlo gagipa@gazeta,pl

    OdpowiedzUsuń
  167. Justyna Fotek
    justysiowaaa@hotmail.com

    OdpowiedzUsuń
  168. Ola Słyszyk

    olka.slyszyk.@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  169. Justyna Zasada
    youzasadka@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  170. Justyna Przemus

    justynaprzemus1@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  171. Sylwia Maksym

    maxyma87@gmail.com


    pozdrawiam ciepło ;-)

    OdpowiedzUsuń
  172. Ola Piechota
    mila.ola@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  173. Martyna Orzech
    martyna.orzech@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  174. Anna Galas

    velouriiaa@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  175. Agnieszka Sołoń

    paniaga55@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  176. Kasia Kamińska
    kasiakaminska4@op.pl

    OdpowiedzUsuń
  177. Klaudia Dadacz
    klaudacz@interia.pl

    polubione :)

    OdpowiedzUsuń
  178. Sabina Lenart

    binkaa@onet.pl

    OdpowiedzUsuń
  179. Maja Wąchała
    imagination16@op.pl

    OdpowiedzUsuń
  180. Anna Winogrodzka
    annawinogrodzka1@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  181. Dominika Kotlarek
    dominikato@interia.eu

    OdpowiedzUsuń
  182. Agnieszka Bober
    aga.bober@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  183. Marta Bargieł, mirramele@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  184. Anna Łuka
    esbonito.ania@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  185. Paulina Juchnik
    pjuchnik@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  186. Katarzyna Gołaszewska, kasiagola007@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  187. Monika Gołdyn
    monisia130591@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  188. Ania Jurczak
    ania.jurczak.85@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  189. Joanna Białecka
    kabanos_25@onet.eu

    Kocham takie sukienki :D

    OdpowiedzUsuń
  190. Angelina Maciejczak
    angelina0602@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  191. Aga Grzywa
    bbrillante@wp.pl :)

    Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń
  192. Angela Sowa, nielot.82@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  193. Joanna Buczek-Nandani, asia.indigo@vp.pl

    OdpowiedzUsuń
  194. Katarzyna Łakoma klakoma@onet.pl

    OdpowiedzUsuń
  195. paja00@wp.pl
    Paulina Kamińska:)

    OdpowiedzUsuń

Kochani!

Dziękuję za każdy komentarz.
Na pytanie / wątpliwoścu / sugestie postaram się odpisać jak najszybciej mogę :)

UWAGA !!!
JEDNOCZEŚNIE BARDZO WAS PROSZĘ O NIESPAMOWANIE !!! JEŚLI ZOSTAWIACIE KOMENTARZ TO AUTOMATYCZNIE MOGĘ POPRZEZ NIEGO WEJŚĆ NA WASZĄ STRONĘ/BLOGA. DODATKOWE LINKI SĄ ZBĘDNE. SPAMY, JAK I WPISY Z WULGARYZMAMI, NIE BĘDĄ TU PUBLIKOWANE!! CAŁA RESZTA OWSZEM :)


Ściskam mocno !
Lumpexoholiczka


Instagram

Obserwatorzy

Facebook